تعمیر تلویزیون LED

تعمیر تلویزیون LED در قم

آریا سرویس برترین و معروفترین نمایندگی تعمیر تلویزیون انواع برندهای جدید و قدیمی در شهر قم که دارای تجهیزات پیشرفته و تکنسین های برتر می باشد و تمام مشکلات تلویزیون های ال ای دی را در کمترین زمان در منزل شما رفع می کند

در موارد بسیاری ممکن است تلویزیون LED شما به تعمیر نیاز پیدا کند. مشکلات تلویزیون می‌تواند شامل آسیب به صفحه نمایش، روشن نشدن و شکستگی پنل و صدها مشکل کوچک و بزرگ باشد که توسط یک کارشناس حرفه‌ای تشخیص داده می‌شود. ما در این مقاله قصد داریم در مورد تعمیر تلویزیون LED در قم و معرفی بهترین مرکز تعمیر LED و سایر نکاتی که هنگام تعمیر تلویزیون باید به آن توجه کنید بپردازیم.

اولین نکته‌ای که هنگام تصمیم برای تعمیر تلویزیون باید به آن توجه کنید مراجعه به یک تعمیرکار مجرب و قابل اعتماد است. زیرا تعمیر تلویزیون یک کار کاملا تخصصی است و در بسیاری اوقات تشخیص علت خرابی نیاز به تجربه بالا دارد. علاوه بر این صداقت و قابل اعتماد بودن تعمیرکار می‌تواند موجب کاهش بسیاری از هزینه‌های غیر ضروری برای شما باشد.

اجزای تلویزیون LED | تعمیر تلویزیون LED در قم

تلویزیون LED دارای اجزای مختلفی است که اختلال در فعالیت هر کدام می‌تواند به خرابی تلویزیون شما منجر شود و نیاز به تعمیر پیدا کند. در ادامه مهم‌ترین اجزای یک تلویزیون LED را با هم مرور خواهیم کرد:

۱. نمایشگر LED

می‌توان گفت یکی مهم‌ترین قسمت‌های هر تلویزیون LED نمایشگر آن است. صفحه نمایشگر از یک ورقه نازک شیشه‌ای دارای مایع محلول کریستالی ساخته شده است. صفحه نمایشگر در کیفیت تصویر دریافتی تلویزیون شما بسیار موثر است.

۲. پنل LED | تعمیر ال ای دی لامپ

کارکرد پنل این است که نور تولید شده توسط لامپ‌های LED را منعکس می‌کند و باعث ایجاد تصویر روی نمایشگر می‌شود.

۳. بک لایت LED

کار بک لایت تنظیم کنتراست تصویر و ایجاد تضاد رنگ‌ها است. این کار را با تنظیم نور لامپ‌های LED انجام می‌دهد.

۴. برد LED

برد محل اتصال سیم‌کشی تمام قطعات تلویزیون شما است. برد جایی است که تمام خازن‌ها و قطعات الکترونیکی روی آن نصب می‌شود.

 

تعمیر تلویزیون LED در قم

آریا سرویس برترین و معروفترین نمایندگی تعمیر تلویزیون انواع برندهای جدید و قدیمی در شهر قم که دارای تجهیزات پیشرفته و تکنسین های برتر می باشد و تمام مشکلات تلویزیون های ال ای دی را در کمترین زمان در منزل شما رفع می کند

تعمیر انواع تلویزیون LED

علل زیادی می‌توان باعث خرابی تلویزیون شما باشد. این مي‌تواند به صورت روشن نشدن تلویزیون یا افت کیفیت یا مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری نمایان شود. نمایندگی‌های زیادی وجود دارد که به تعمیر مشکلات تلویزیون می‌پردازند. در صورتی خرابی و نیاز به تعمیر تلویزیون LED در قم لازم است به یک مرکز قابل اطمینان مراجعه کنید. در ادامه رایج‌ترین مشکلاتی که باعث می‌شود افراد برای تعمیر تلویزیون LED خود مراجعه کنند را مرور می‌کنیم.

شکستن پنل تلویزیون LED

شکستن پنل معمولا در اثر سقوط تلویزیون یا برخورد شیء سخت ایجاد می‌شود. فشار زیاد در هنگام تمیز کردن یا قرار گرفتن در معرض نور آفتاب نیز می‌تواند موجب آسیب به پنل ‌LED شود. تاریک و روشن شدن تصویر و یا ایجاد نقاط سیاه در تصویر نیز می‌تواند به دلیل آسیب دیدن پنل باشد. اگر پنل شما بشکند یا آسیب ببیند متاسفانه چاره‌ای جز تعویض آن باقی نمی‌ماند. تعویض آن نیز معمولا هزینه بالایی خواهد داشت. استفاده از پنل با کیفیت بسیار مهم است. بعضی از پنل‌هایی که به شکل قابل توجهی ارزان هستند به این دلیل است که از کیفیت خوبی برخوردار نیستند.

قطع شدن تصویر | تعمیر تلویزیون LED در قم

قطع شدن تصویر می‌تواند علت‌های متفاوتی داشته باشد و لازم است که یک کارشناس آن را بررسی کند. ممکن است مشکل تصویر ناشی از خرابی برد باشد. اگر تصویر تلویزیون شما چند ثانیه یا چند دقیقه بعد از روشن شدن قطع می‌شود احتمالا مشکل از بک لایت آن باشد. قطع اتصال ال ای دی‌ها نیز می‌تواند باعث قطع تصویر شود.

قطع شدن صدای تلویزیون

این مشکل غالبا در اثر ایجاد مشکل در بلندگوهای تلویزیون LED ایجاد می‌شود. ضربه یا سقوط تلویزیون باعث آسیب به بلندگو خواهد شد. البته این مشکل می‌تواند ناشی از برد تلویزیون نیز باشد. اگر صدای تلویزیون شما قطع شده است برای تعمیر تلویزیون LED در قم می‌توانید با ما تماس بگیرید.

درهم ریختگی تصویر و رنگ‌ها

این مسئله می‌تواند شامل پخش رنگ‌های غیرمعمول در بخش‌هایی از صفحه تلویزیون باشد. همچنین ممکن است خط‌های سیاه یا رنگی را به صورت عمودی یا افقی در تصویر تلویزیون خود مشاهده کنید. این می‌تواند نشانه خرابی بک لایت، ایراد در برد و یا خرابی پنل نمایشگر باشد.

هزینه تعمیر تلویزیون LED

هزینه تعمیر تلویزیون می‌تواند تابع شرایط مختلفی باشد. تلویزیون LED دارای اجزای مختلفی است که قیمت تعمیر یا تعویض هر کدام می‌تواند بسیار متفاوت باشد. بنابراین قبل از تعیین هزینه لازم است که یک تعمیرکار تلویزیون شما را مورد بررسی قرار دهد.

پرش تصویر | تعمیر تلویزیون LED در قم

پرش تصویر یکی دیگر از مشکلات رایج تلویزیون‌ها ال ای دی است. پرش تصویر می‌تواند شامل بالا و پایین پریدن تصویر و جابه‌جایی زوایای تصویر در طول پخش تصویر باشد. این مشکل می‌تواند ناشی از ضعیف شدن لامپ‌های LED، مشکلات در پاور، ایراد در برد و یا پنل نمایشگر باشد.

 

آموزش تعمیر تلویزیون LED

تلویزیون LED شبیه به تلویزیون LCD است اما فناوری پیشرفته‌تری در ساخت آن به کار رفته است. تفاوت اصلی آن با تلویزیون ال سی دی این است که به جای استفاده از لامپ فلورسنت از لامپ‌های LED در ساخت نمایشگر آن استفاده شده است. معمولا برای استفاده‌های بزرگتر تلویزیون‌‌های LED مناسب تر از تلویزیون ال سی دی است.

در واقع می‌توان گفت تلویزیون LED نسل جدید همان تلویزیون LCD محسوب می‌شود و از سیستم متفاوتی برای انتقال تصویر استفاده نمی‌کنند. در نمونه‌های LCD برای روشن شدن نمایشگر از یک منبع نور در پشت پنل استفاده می‌شد. اما در تلویزیون ال ای دی مجموعه‌ای از لامپ‌های LED به صورت ردیفی در پشت پنل قرار می‌گیرند. این باعث می‌شود که کیفیت تصویر ارائه شده بهتر باشد و ضخامت صفحه تلویزیون نیز کاهش یابد. لامپ‌های ال ای دی معمولا عمر محدودی دارند و پس از چندین سال با افت کیفیت مواجه می‌شوند و ممکن است لازم شود برای تعمیر تلویزیون LED در قم اقدام کنید.

تلویزیون LED در قیاس با تلویزیون LCD کنتراست بهتری ارائه می‌دهد، ضخامت کمتری دارد و میزان برق مصرفی آن‌ها کمتر است.

تعمیر تلویزیون led سامسونگ در قم

تلویزیون LED سامسونگ یکی از محبوبترین تلویزیون های داخل ایران می باشد. قطعات تلویزیون های LED سامسونگ در برخی از مدل ها متفاوت می باشد و نیاز به حضور تعمیرکار متخصص آریا سرویس در محل شما را دارد تا با تشخصیص درست بتوان رفع مشکل کرد و در صورت نیاز به تعمیرگاه آریا‌سرویس انتقال داد. تعمیر تلویزیون ال ای دی سامسونگ بسیار حساب و تخصصی می باشد که باید در نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در قم توسط کادر متخصص ما با تجهیزات پیشرفته بررسی دقیقی انجام داد تا بتوان با دقت مشکل را عیب یابی کرده و رفع کرد. نمایندگی تعمیر تلویزیون LED سامسونگ در قم برای رفاه حال شما در کمترین زمان در محل شما آماده شده و با بررسی دقیق تلویزیون شما مشکل را پیدا کرده و در کمترین زمان و کمترین هزینه تلویزیون شما را عیب یابی و تعمیر می کند. برای تعمیر تلویزیون LED سامسونگ در قم با آریا سرویس در ارتباط باشید.

تعمیر تلویزیون led ال جی در قم

تلویزیون LED ال جی یکی از محبوبترین تلویزیون های داخل ایران می باشد. قطعات تلویزیون های LED ال جی در برخی از مدل ها متفاوت می باشد و نیاز به حضور تعمیرکار متخصص آریا سرویس در محل شما را دارد تا با تشخصیص درست بتوان رفع مشکل کرد و در صورت نیاز به تعمیرگاه آریا‌سرویس انتقال داد. تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی بسیار حساب و تخصصی می باشد که باید در نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی در قم توسط کادر متخصص ما با تجهیزات پیشرفته بررسی دقیقی انجام داد تا بتوان با دقت مشکل را عیب یابی کرده و رفع کرد. نمایندگی تعمیر تلویزیون LED ال جی در قم برای رفاه حال شما در کمترین زمان در محل شما آماده شده و با بررسی دقیق تلویزیون شما مشکل را پیدا کرده و در کمترین زمان و کمترین هزینه تلویزیون شما را عیب یابی و تعمیر می کند. برای تعمیر تلویزیون LED سامسونگ در قم با آریا سرویس در ارتباط باشید.

ledrep-lg

تعمیر تلویزیون led سونی در قم

تلویزیون LED سونی یکی از محبوبترین تلویزیون های داخل ایران می باشد. قطعات تلویزیون های LED سونی در برخی از مدل ها متفاوت می باشد و نیاز به حضور تعمیرکار متخصص آریا سرویس در محل شما را دارد تا با تشخصیص درست بتوان رفع مشکل کرد و در صورت نیاز به تعمیرگاه آریا‌سرویس انتقال داد. تعمیر تلویزیون ال ای دی سونی بسیار حساب و تخصصی می باشد که باید در نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی در قم توسط کادر متخصص ما با تجهیزات پیشرفته بررسی دقیقی انجام داد تا بتوان با دقت مشکل را عیب یابی کرده و رفع کرد. نمایندگی تعمیر تلویزیون LED سونی در قم برای رفاه حال شما در کمترین زمان در محل شما آماده شده و با بررسی دقیق تلویزیون شما مشکل را پیدا کرده و در کمترین زمان و کمترین هزینه تلویزیون شما را عیب یابی و تعمیر می کند. برای تعمیر تلویزیون LED سامسونگ در قم با آریا سرویس در ارتباط باشید.

تعمیر تلویزیون led ایکس ویژن در قم

تلویزیون LED ایکس ویژن یکی از محبوبترین تلویزیون های داخل ایران می باشد. قطعات تلویزیون های LED ایکس ویژن در برخی از مدل ها متفاوت می باشد و نیاز به حضور تعمیرکار متخصص آریا سرویس در محل شما را دارد تا با تشخصیص درست بتوان رفع مشکل کرد و در صورت نیاز به تعمیرگاه آریا‌سرویس انتقال داد. تعمیر تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن بسیار حساب و تخصصی می باشد که باید در نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در قم توسط کادر متخصص ما با تجهیزات پیشرفته بررسی دقیقی انجام داد تا بتوان با دقت مشکل را عیب یابی کرده و رفع کرد. نمایندگی تعمیر تلویزیون LED ایکس ویژن در قم برای رفاه حال شما در کمترین زمان در محل شما آماده شده و با بررسی دقیق تلویزیون شما مشکل را پیدا کرده و در کمترین زمان و کمترین هزینه تلویزیون شما را عیب یابی و تعمیر می کند. برای تعمیر تلویزیون LED سامسونگ در قم با آریا سرویس در ارتباط باشید.

ledrep-xvision

خلاصه و جمع‌بندی | تعمیرکار تلویزیون قم

تلویزیون‌های LED جدیدترین فناوری ساخت تلویزیون است که در ادامه تکنولوژي تلویزیون LCD به بازار عرضه شده است. مهم‌ترین تفاوت آن‌ها با نمونه‌های قبلی استفاده از چراغ‌های LED به جای چراغ‌های فلورسنت است. تلویزیون ال ای دی دارای اجزای مختلفی است که اختلال در هر کدام از آن‌ها می‌تواند موجب خرابی تلویزیون شود. در این مقاله به طور مفصل در مورد تعمیر تلویزیون LED در قم و نکات مهم هنگام تعمیر تلویزیون صحبت کردیم. عمده دلایل خرابی تلویزیون LED می‌تواند شامل ایراد در برد، خرابی پاور و آسیب دیدن پنل و یا بک لایت باشد که در مورد هر کدام در این مقاله توضیح دادیم. در صورتی که پرسشی برای شما باقی مانده است یا نیاز به تعمیر تلویزیون ال ای دی در قم دارید با ما تماس بگیرید.

Call Now Buttonبرای تماس اینجا کلیک کنید